Postituste ajalugu kategoorias ‘ABIELU – perekond’

Intiimne abielu

Lisatud 06.03.2017 kategooriasse ABIELU - perekond | Comments Off on Intiimne abielu

Meid on loodud Jumala poolt sügava läheduse vajadusel. Ta on sügavalt lähedane ja suhte Jumal ja Ta on loonud meid samade vajadustega. Abielu on kõige lähedasem inimlik suhe Maal. See on seega ainus tõeline edukas ja täitev, kui intiimsus on saavutatud.

Loe tervet postitust

Mehe vajadused ja naise vajadused

Lisatud 12.09.2015 kategooriasse ABIELU - perekond | Pole kommentaari »

Kas tänapäeva massilistele lahutustele meie ühiskonnas on olemas lahendus? Miks nii paljud abielud jooksevad nö. karile?

Loe tervet postitust

Jumaliku abielu võtmed

Lisatud 06.09.2015 kategooriasse ABIELU - perekond | Pole kommentaari »

Sid Roth saatesari: SEE ON ÜLELOOMULIK (358 osa) – See on üleloomulik : Jumaliku abielu võtmed

Loe tervet postitust

Palve perekonna eest

Lisatud 23.07.2015 kategooriasse ABIELU - perekond, LAPSED - perekond | Pole kommentaari »

Palve perekonna eest. Usu Issandasse Jeesusesse, siis saad päästetud sina ja su pere. Ap 16:31 Kui paljud meist on lugenud seda Piibli kirjakohta õhates ja öeldes: “Kui see oleks ometi tõde minu elus. Kui minu usk Issandasse tagaks, et kogu mu perekond saab päästetud!”

Loe tervet postitust

Internetiflirt ja abielurikkumine

Lisatud 16.11.2014 kategooriasse ABIELU - perekond | Pole kommentaari »

Netisuhtluse ohud: lubamat flirtimine. Internetiflirt ja abielurikkumine. Need on märksõnad, mis tõusevad üles kõikjal maailmas. Kas müüt või tegelikkus. FB ja suhtluskeskkonnad on nagu libe jõekallas, kus need kes ei ole kindlad libastuvad väga lihtsalt.

Loe tervet postitust

Tõeline armastus või armastusromaan?

Lisatud 24.10.2012 kategooriasse ABIELU - perekond | Pole kommentaari »

Toeline-armastus-armastusromaan-armumine

Kuidas eristada tõelist armastust armastusromaanist? On väga oluline mõista ,et me võime tõelise armastuse ära segada tunnetega. Armumise e. armastusromaani puhul on tegemist tunnetega. Neiu võib kinnitada seinale mõne Hollywoodi näitleja või pop-muusiku pildi ja unistada printsist, kes on ihaldusväärne, kuulus, rikas, jne. See on fantaasia, kuid tunded võivad siin olla sama tugevad kui tõelise armastuse puhul. Järelikult ei anna tunded meile teada tõde. Tunded on muutlikud ja seepärast ei piisa neist püsiva suhte rajamiseks. “Armastus on tunne, mida tuleb õppida,” väidab Walter Trobish abielu teemadel kirjutades.

Loe tervet postitust

Abielu ja raha

Lisatud 13.01.2011 kategooriasse ABIELU - perekond, RAHAASJAD - finantsid | Pole kommentaari »

Abielu ja raha. Kõigist vaenlastest, mis ründavad abielu turvalisust ja intiimsust, rahaprobleemid on kõige hävitavamad. Fakt on see, et need on number üks põhjus, miks paarid lahutavad. Teisest küljest, üks suurima potentsiaaliga õnnistus abielus on finantskasu, mida see suudab pakkuda. Statistika põhjal vaadatuna, abiellunud paarid on paremal järel finantsiliselt kui üksikud või lahutatud inimesed. Kuid tõde on see, et enamus abikaasasid näevad raha väga erinevalt.

Loe tervet postitust

ADOPTEERIMINE tegu, mis on ajendatud armastusest!

Lisatud 07.03.2010 kategooriasse ABIELU - perekond, LAPSED - perekond, MEHED - meestele, NAISED - naistele | Pole kommentaari »

ADOPTEERIMINE – tegu, mis on ajendatud armastusest. Kolm peapõhjust adopteerimiste arvu languseks on abortide arvu kasv, suurenenud sotsiaalne heakskiit laste üksinda kasvatamiseks, ning müüdid, mida on tekitatud adopteerimise ümber. Räägime veidi neist adopteerimisi takistatavatest müütidest.

Loe tervet postitust

Kiindumus või armastus

Lisatud 03.03.2010 kategooriasse ABIELU - perekond, KOHTAMINE - vallalistele | 1 kommentaar »

Kiindumus või armastus. Kas neil 2 asjal on erinevused ja vahe? Mida elus valida – see on igaühe valik. Armastus on otsus, mis vajab alust – õiged hoiakud, suhtumine, otsusesd, usaldust, siirust jms. siis saab see kasvada! Armastuse vaenlased on himu, isekus ja kerglane suhtumine.

Loe tervet postitust

Tülid ja tülitsemine abielus. Ok aga reeglid?!

Lisatud 27.02.2010 kategooriasse ABIELU - perekond, MEHED - meestele, NAISED - naistele | Pole kommentaari »

Kes meist ei satuks vahel oma elu suurima sõbraga – oma abikaasaga tülli – nagelemisse – probleemidesse, mis vajavad lahendamist! Vahel vajavad need veidikene vaidlemist või läbi rääkimist ehk teisisõnu ka TÜLITSEMIST!Tülid ja tülitsemine abielus. Ok – fine aga pea kinni reeglitest! Toome teieni eluterved ja läbi proovitud: TÜLITSEMISE REEGLID!

Loe tervet postitust

Sõnad mis kipuvad abielus ununema!

Lisatud 20.02.2010 kategooriasse ABIELU - perekond | Pole kommentaari »

Elu koosneb tegelikult ülilihtsatest koostisosadest, nõnda ka üks terve ja tugev abielusuhe. Abielu rajaneb sõprusele ja suhtlusele (on ka teisi vundamendi poste), mis omakorda aga peab saama pidevalt hoolitsetud. See on nagu tuli, mis vajab pidevalt hagu, et leek ikka lõõmaks!

Loe tervet postitust

ABIELU TÕOTUSED – miks need vajalikud on?

Lisatud 18.02.2010 kategooriasse ABIELU - perekond | Pole kommentaari »

ABIELU TÕOTUSED! Miks need vajalikud on? Ametliku (riigipoolse) abielu registreerimise ja laulatuse suur vahe ongi selles, et ühe tseremoonia käigus annavad inimesed ükstiesele pühalikud tõotused. See on vaimses maailmas abielu lepingu omavaheline sõlmimine. Mõni arvab, et ei anna need sõnad ja paber midagi. Annab ikka küll, oleneb kes mida ootab – kas keegi nende sõnade järgi suvatseb ka elada.

Loe tervet postitust

Kas rasedusvastased tabletid on ohutud?

Lisatud 14.06.2006 kategooriasse ABIELU - perekond | Pole kommentaari »

Järgnev artikkel annab sulle väga veenvad, kuid samas ka hoiatavad tõendused, et rasedusvastased tabletid või hormoontabletid võivad tublisti suurendada riski erinevate vähi tüüpide kujunemiseks naisterahva sisesekretoorsetes või suguelundites.

Loe tervet postitust