JUMAL HOIA EESTIMAAD!
JUMALA PLAAN, MIDA ME ÄRA EI TUNDNUD OLI ISESEISEV EESTI !
SEE KODULEHT ON TÄNASEKS AJALUGU

 

Koigile Eestlastele! Edu teile peenestatud kuldvasika sissejoomisel, see saab olema raske ja kibe
protsess ja ajajärk sellele maale. Teretulemast perverssused ja Soodoma ... Öääääk!

 

Kodulehe aitas koostada kristlasest webmaster: Antti Loodus

VALIK VIITEID INTERNETILEHTI!

Siin on valik euroskeptilisi ja eurovastaseid materjale internetis. Ära on toodud erinevate kodulehekülgede viite aadressid (url - http:// )

 

Virtuaalne raamat : Kas tõesti JAH Euroopa Liidule?

Virtuaalne raamat : Euroopa Liit - Metsaline või Päästja?


Fläsh animatsioon: Jah EESTI


NB! JAH koostööle, EI liitumisele! http://www.hot.ee/eestile

NB! Liikumine "Ei Euroopa Liidule" http://www.leiel.ee

NB! Uurimuskeskus Vaba Euroopa http://www.ukve.ee

An international think tank based in Tallinn RESEARCH CENTRE FREE EUROPE


EUROSKEPTILISI RAAMATUD:

Euroopa Liit tagantvaates - Vello Leito

Euroopa Liit - Michael Toner ja Christopher White

Euroopa Liit – skeptiku vaatenurk Toimetanud Kalle Kulbok


Eessõna

Alljärgnev informatsioon Euroopa Liidu kohta pärineb kristlastelt. Esitame selle eesmärgiga hoiatada Sind võimalike tagajärgede eest EL-iga liitumisel. Eestlasena vastutad Sina oma maa ja rahva vabaduse eest. Peagi tuleb rahvahääletus, kus otsustatakse Eesti astumise üle Euroopa Liitu. Sinu arvamus liitumise kohta ei ole tühine. Sinu otsus loeb. Kümmekond aastat tagasi seisime ühiselt selle nimel, et meie maa saaks tagasi vabaduse. Kandkem ka nüüd ühiselt hoolt selle eest, et tulevane referendum ei jääks meie maa viimaseks demokraatlikuks eneseväljenduseks!

Eestlased on olnud Euroopa põlisrahvaks ning mõningatel andmetel ühed esimesed, kes Euroopasse asusid. Iseseisvad oleme aga olnud suhteliselt lühikest aega: esimene periood peale sajandeid teiste rahvaste diktaadi all elamist kestis 22 aastat ja nüüd oleme veidi üle kümne aasta saanud taas ise oma asjade üle otsustada. Siiski oleme säilitanud oma keele ja muud rahvuse tunnused. Iseseisvus ja vabadus on meie jaoks väga tähtsad ja me ei taha neid niisama minema visata. Loodetavasti me ei teegi seda. Õige otsuse langetamiseks on aga vaja olla teadlik paljudest asjadest. Ärgem laskem end eksitada suurtest rahadest ja lubadustest! Mõtelgem kainelt enne otsuse langetamist, sest kaalul on väga palju!

Kutsume kristlaskonda Eestis paastuma ja palvetama iseseisvuse loovutamise referendumi pärast. Jõud tunduvad totaalselt ebavõrdsed aga ... ajaloos näeme, kuidas Jumal on võimatu võimalikuks pööranud. Ärgem laskem oma maad maha müüa. vabadus mille Jumal meile kinkis on kallis ja väärtuslik. Iga mets, põld ja maalapp on väärtuslik. Ärge uskuge propagandat, te ei ole midagi väärt, te maa ei ole midagi väärt, te ei saa ise üksi hakkama jms. VALE

Jumal õnnistagu sind armas sõber, et lugedes neid ridu võiksid sa saada valgustatud neis küsimustes. Iseseisva ja suveräänse Eesti nimel ...

Kodanikeühendus EI LIIDULE

Pildiseeria: PILDID, MIS JUTUSTAVAD NII MÕNDAGI!

Suurenda +++ Suurenda +++ Suurenda +++ Suurenda +++
Piltide allikas: JAH koostööle, EI liitumisele

 


ONLINE VIDEOD

EUROOPA VÄGISTAMINE!
Mida räägib Piibel taastatavast Paabeli tornist. Kas Euroopa Liidu peahoone on sellega kuidagi seotud? Kas Euroopa Liit on Piiblis? Mida tähendab sonni ja naise sümbol? Kas Euroopa Liit saab vägistatud ilmai poolt? Mida Piibel räägib tulevaste aegade kohta? Mida räägib Piibel Saksmaa kohta? Kus asub Saatana troon? jpm.

Truth Films toi meieni David Hathaway filmi "THE RAPE OF EUROPE". Film on eestikeelse tolkega ja optimiseeritud interneti tarbeks! Samuti on film 3 eri osaks tükeldatud!

Videofilm Euroopa vägistamine 1 osa! Vaata ONLINE Lae alla
Videofilm Euroopa vägistamine 2 osa! Vaata ONLINE Lae alla
Videofilm Euroopa vägistamine 3 osa! Vaata ONLINE Lae alla

AUDIOJUTLUSED

ERUROOPA LIIT? ILLUSIOONIDE PURUSTAMINE !?

26. augustil 2003 toimus Tallinnas Küberneetika Instituudis (Akadeemia tee 21) kohtumine ajakirja "Eurovision" peatoimetaja DAVID HATHAWAY`ga (Inglismaa)

Kuula tema loengut internetist:

Majanduslik aspekt - David Hathaway ( Kuula voi lae alla 4,12 MB)
II piibli aspekt - David Hathaway ( Kuula voi lae alla 3,59 MB)
Küsimused David Hathawayle ( Kuula voi lae alla 1,00 MB)

ERUROOPA LIIDU TEGELIK PALE !

Mais 2002 külastas Eestit Brüsselis tegutseva koguduse pastor J.R.Rood, kes selgitas meile EL tagamaid ja varjatuid eesmärke! Tema koguduses käivad ka EL ametnikud. Mida pastor J.Rood on aastatega Brüsselis elades õppinud ja mõistnud. Kas Euroopa Liit on ettekuulutuste lahutamatu osa? Kas EL taga varitseb mingi oht?

J.Rood tegi juttu järgnevatel teemadel:

KAVAL PROPAGANDA: Euroopa Liidu struktuur. Laienemise strateegia. Hääletamine. Iirimaa näide. EL ja NSVL PIIBEL JA EUROOPA LIIT: Piibli ajaloolised prohveteeringud. Taanieli nägemus neljast metsalisest. Rooma impeeriumi taaselustamine. Üheksateist põhjust, miks Euroopa Liit on taastatud Rooma impeerium.
EESTI JA EUROOPA LIIT: Propaganda Eesti liitumiseks. Põhiseaduslik kriis Eestis. Valitsus rahva vastu.Tagage rahvahääletus! Diktaatorlik inimõiguste harta
Vastused küsimustele: Superarvuti. Globaalne kontrollsüsteem. Kiibid. Milleks 500-eurosed rahatähed? Mil määral sekkuda poliitikasse? Teisitimõtlejate tagakius on alanud! Teised võimuinstitutsioonid. Salajased organisatsioonid. Nende mõju Euroopa Liidule. Vabamüürlased. Teavitage teisi! Kas väike Eesti jääks liitumiseta püsima?

Kuula tema loengut internetist:

Ohtlikud ja alarmeerivad suunad Euroopa Liidus - Kuula voi lae alla 11MB

 

 

 

 


 külastust alates 22.07.2003

CopyRight  Kristlik Meedia 2002-2004 Tekstimaterjalide kasutamine vääramata kujul ja vastavalt headele tavadele ning allika äranäitamisega lubatud! Antud kodulehe materjalid on apoliitilised ja ei kajasta mingi grupi poliitilisi vaateid!