Postituste ajalugu kategoorias ‘SURM – elu peale surma’

Tagasilangenud kristlastele

Lisatud 09.10.2015 kategooriasse NÕIDUS ja maagia, SURM - elu peale surma | Pole kommentaari »

Elame lõpuaegadel, aega on jäänud vähe, seda teab ka üks tegelane, kelle rendiaeg (pettis Aadamalt võtmed) hakkab otsa saama – aega on jäänud vähe, lausa märatseb juba!

Loe tervet postitust

Piiblitund: mida rääkis Jeesus põrgu kohta!

Lisatud 09.04.2013 kategooriasse SURM - elu peale surma, VIDEOD - online klipid | Pole kommentaari »

Piiblitund: mida rääkis Jeesus põrgu kohta! Väeline õpetus Piiblist ja ilustamata. Selle audio-jutluse teemaks on igavene Põrgu. Kes sinna heidetakse? Miks nad sinna heidetakse? Millal nad sinna heidetakse? Jutlust viib läbi dr. John Barnett.

Loe tervet postitust

Elu pärast surma

Lisatud 08.11.2012 kategooriasse SURM - elu peale surma, VIDEOD - online klipid | Pole kommentaari »

Elu-parast-surma

Elu pärast surma. Teema millest “see maailm” ei soovi rääkida ega kõnelda. Teema mis häirib kõiki ateisti ja patuseid, mis saab meist peale surma. Kas me lakkame olemast või eksisteerime edasi? Kas on ka inimesi, kes omavad surmajärgseid kogemusi (kliiniline surm) ning mis neil öelda on?

Loe tervet postitust

Põrgusse ja tagasi (täispikk film)

Lisatud 05.11.2012 kategooriasse SURM - elu peale surma, VIDEOD - online klipid | Pole kommentaari »

Porgusse-ja-tagasi

Huvitav film Põrgusse ja tagasi, mis räägib sellest, et inimese elu ei lõpe surmaga. Me oleme vaimsed olendid, kes elavad igavesti. Sinu valida on millise paiga sa oma igavese elupaigaks valid.

Loe tervet postitust

Surmajärgsed läbielamised – tunnistused!

Lisatud 10.10.2012 kategooriasse SURM - elu peale surma | Pole kommentaari »

Surmajärgsed kogemused –  läbielamised –  tunnistused. Tead mõnda inimest, kes on olnud kliinilises surmas või läbinud kehavälist kogemust raskes tervishädas. Saada meile tema kontaktid, ehk ta on nõud jagamaks meile oma lugu, tunnistust –  kogemust.

Loe tervet postitust

Põrgusse ja tagasi

Lisatud 06.12.2010 kategooriasse SURM - elu peale surma | 1 kommentaar »

Doktor Maurice Rawlings on üks vähestest teadlastest, kes on uurinud väga põhjalikult kliinilise surmast tagasitulnute kogemusi ja tunnistusi. Ning siin on üks te,a uurimistöödele baseeruv film, mis räägib kogemusest mida paljud on kogenud MA LÄKSIN PÕRGUSSE!

Loe tervet postitust

ME LEIDSIME PÕRGU!

Lisatud 07.04.2010 kategooriasse SURM - elu peale surma | Pole kommentaari »

Me.leidsime.porgu.helid.porgust_b

ME LEIDSIME PÕRGU! TEADLASED KES PUURISID MAA KOOREALUSTE MASSIIVSETE LAVADE LIIKUMISE TUVASTAMISEKS 9 MIILI SÜGAVUSE PUURAUGU, VÄIDAVAD, ET NAD ON LEIDNUD PÕRGU.

Loe tervet postitust

Kas on olemas koht nimega PÕRGU?

Lisatud 07.04.2010 kategooriasse PÖÖRDUMINE - saa päästetud, SURM - elu peale surma | Pole kommentaari »

Kas.porgu.on.toeline_b

Põrgu on tõeline koht! See ei ole lihtsalt teadvuseta olek. See ei ole ajutine. See on igavene kannatus. Võibolla sellepärast Jeesus rääkis põrgust enam kui taevast ja veetis nii palju aega inimeste hoiatamisega, et nad ei satuks sinna. Peale selle, kui inimene lõpetaks eksisteerimise, miks siis neid hoiatada? Kui see oleks ajutine, siis nad ju pääseks mingi aja pärast välja. Kuid kui see on igavene ja teadvusel olekus, siis see hoiatus on tugev.

Loe tervet postitust

Kas põrgu asub hauas? Mis on Gehenna ja Hades?

Lisatud 07.03.2010 kategooriasse SURM - elu peale surma, VALEÕPETUSED - hoidu neist | 1 kommentaar »

 Porgu.haud.gehenna.hades_b

Põrgu versus Gehenna. 1. OSA Eestis on kristlaskonna seas levimas advent kiriku (adventistide kogudus) ja teiste sektide kohutav ja eksitav vale. See vale on, et põrgut ei olegi olemas. Inimesed lähevad peale surma hauda ja see ongi nn. “põrgu”. Samuti on kristlikes kirikutes inimesi, kes ei võta tõsiselt teemat: PÕRGU! Vaatam üheskoos, mis on gehenna ja Hades-i vahe! Kutsume sind koos uurima Jumala Sõna sel igavikulisel ja nii olulisel teemal.

Loe tervet postitust

Põrgu ei ole haud.

Lisatud 13.02.2010 kategooriasse SURM - elu peale surma | Pole kommentaari »

Põrgu ei ole haud. Nagu oleme juba maininud, on palju inimesi, kes ütlevad, et sõnad hades ja gehenna alati  tähendavad haua perioodi. See lihtsalt ei ole nii. Kuid kui see olekski nii, me saaksime ikka tõestada, et on olemas koht nimega põrgu paljude Uue Testamendi viidete järgi, et selline  koht eksisteerib – kuigi seda ei kutsuta põrguks.

Loe tervet postitust