Elame materialismist läbiimbunud ühiskonnas, kus raha on jumal keda teenitakse ja kummardatakse. Heaolu, edu, karjääri ja mugavuse nimel tuuakse aukartustäratavaid ohvreid. Inimesed võistlevad ja siplevad ja kulutavad ennast suurel kadeduse ja saamahimu maratonil. Rahulolematus,  saatuse või paratamatusega mitteleppimine on julm koletis, keda joodetakse sündimata laste verest iga päev.

Abort_nonsens_oige_vale_1b

Kümne minutiga tapetakse maailmas keskeltläbi 1200 last emaihus (Lifeinitiatives.org). Umbes tuhat neist sureb aga rahulolematuse tõttu. Naised, mehed, ämmad, emad jt. lapse sündi mõjutavad isikud ei ole rahul olukordadega. Ei ole rahul elumuutusteks. Ei ole rahul, et sünnib üks nöpsnina, kes nende elu kardinaalselt muudab. Jätkuv haridustee ja karjäär, elukaaslase või abikaasa heakskiit, mugavus ja isekus on väärt seda, et selle nimel tükeldada süütu ja nõrk elu. Nimetavad ju arstidki seda kassipojaks e. nn. embrüoks.

Kas me ikka elame täiuslikus maailmas? Paljud naised on nõus sünnitama täiuslikku maailma või täiuslikesse olukordadesse lapsi. Oh, kui ma saan oma elamise, mehe, olen x vanuses, kool on lõpetatud, mul on küllalt raha siis sünnitan. Kahjuks räägib statistika ja kurvad elukogemused vastupidist. Täiuslikust jäädaksegi ootama või pettutakse, kui see nn. täiuslikud olukorrad käes on. Pettutakse ja kaotusvaluga soovitakse tagasi kunagisi olukordasid. Sooritatud veresüüd ei kraabi hingest ükski inimlik vahend või meetod.

Abort_nonsens_oige_vale_2b

Mis toimub täna maailmas? Kas miljonid lapsed elavad nn. oma majas, täiuslikus perekonnas või jõukas keskkonnas. Ei! Reaalsus on hoopis teine. Mulle sattus jõulude eel kätte üks tabel, kus oli lahterdatud maailma inimesed kümnesse sektorisse. Mõõdeti maailma inimeste toimetulekut ja heaolu. Ma ei pea ennast rikkaks inimeseks – elan toimetuleku piiri peal. Ometi leidsin ennast tabeli tabelis 6-7 kohal. Mis on reaalsus? Julgeme sellele vastu vaadata? Miks ometi need paar miljardit inimest, kes siplevad totaalses vaesuses ometi sünnitavad? Kas nad on debiilsed ja ajast maha jäänud arengumaade sigitised-sigitajad? Mis on elu mõte? Kas meil on õigus kõrvaldada soovimatud LAPSED, kes saatuse vingerpussiga soovivad ilma tulla võibolla valel ajal või vales kohas. Äkki oleme meie süüdi selles ja peaksime seda heastama sellega, et kingime neile elu ja lubame neil sündida.

Elame täna möödunu arvelt. Täna lõikame mineviku külvi. See, mida omame täna on möödunu külv. Leppigem oma saatuse ja tegude viljaga. Ärgem põgenegem oma saatuse ja paratamatuse eest. Ärgem müügem oma südametunnistust ja inimeseks olemist maha odavate ja ajutiste tunnete, olude, mugavuste jms. pärast. Ärgem tehke täna midagi, mille üle me tulevikus peaksime kahetsema. Milleks riskida ja  milleks patustada. Milleks püüelda lihtsama, parema, mugavama, meile sobilikuma eesmärgi poole mõrva hinnaga. Abort on mõrv!

pro Life Estonia
abort.usk.ee

Pro_lide_estonia_468