Postituste ajalugu kategoorias ‘KOHTAMINE – vallalistele’

Miks ma peaksin hoidma seksi abieluks?

Lisatud 20.03.2010 kategooriasse KOHTAMINE - vallalistele | Pole kommentaari »

MIKS MA PEAKSIN HOIDMA SEKSI ABIELUKS? Kui Jumal loob midagi, siis Ta loob selle eesmärgi ja kavaga. 1.Moosese kaudu tehakse meile selgeks, et Jumala looming on „hea“. Kuid inimkond omab omadust moonutada seda, mida Jumal on teinud, kas siis ignoreerides või lihtsalt rumalusest. Iisraellaste kuldne vasikas, näiteks. Kulda on ilus vaadata, kuid Jumal ei tahtnud, et Tema inimesed seda kummardaksid.


Loe tervet postitust

Kas erirassiliste omavaheline abielu on piibellik?

Lisatud 16.03.2010 kategooriasse KOHTAMINE - vallalistele | Pole kommentaari »

Kas erirassiliste omavaheline abeilu on piibellik? Naha värvus on kaua inimesi jaganud. Üle maailma on levimas rassism. Seega see küsimus on väga tähtis. Ameerikas, kus on näha erinevate kultuuride segunemist, kellel kõigil on erinevat värvi nahk, on lausa sundiv uurida Pühakirja, et näha, kuidas me peaksime elama. Mõned inimesed usuvad, et erirassiliste omavaheline abielu on keelatud Pühakirjas. Tihti nad vaidlevad, et abielu välismaalasega (viidates inimese kultuurile ja värvile) on keelatud Vana Testamendi järgi.


Loe tervet postitust

Mis on piibellikud juhised kohtamise suhteks?

Lisatud 13.03.2010 kategooriasse KOHTAMINE - vallalistele | Pole kommentaari »

MIS ON PIIBELLIKUD JUHISED KOHTAMISE SUHTEKS? Jumal tahab meile alti parimat igal meie elualal. See kaasab endaga suhteid poiss- ja tüdruksõpradega. Me peaksime kohtama lõbu, sõpruse, isikliku arenemise ja kaaslase valimise pärast, mitte et olla populaarne või turvalisuse pärast.


Loe tervet postitust

Kiindumus või armastus

Lisatud 03.03.2010 kategooriasse ABIELU - perekond, KOHTAMINE - vallalistele | 1 kommentaar »

Kiindumus või armastus. Kas neil 2 asjal on erinevused ja vahe? Mida elus valida – see on igaühe valik. Armastus on otsus, mis vajab alust – õiged hoiakud, suhtumine, otsusesd, usaldust, siirust jms. siis saab see kasvada! Armastuse vaenlased on himu, isekus ja kerglane suhtumine.

Loe tervet postitust

Pühendunud suhte loomine.

Lisatud 18.06.2009 kategooriasse KOHTAMINE - vallalistele | Pole kommentaari »

PÜHENDUNUD SUHTE LOOMINE – kümme sammu vallalistele. Kuidas kohtamas käies jõuda pühendunud suhteni? Tehes seda nii, et ei kaotaks oma väärikust ja et oleks garantii mõlema jaoks. Usk.ee abielunurk pakub lahendust  – nõuanded pühendunud suhte alustamiseks.

Loe tervet postitust

Ohtlik seks

Lisatud 13.05.2008 kategooriasse KOHTAMINE - vallalistele | Pole kommentaari »

OHTLIK SEKS. Riskid. Kas abielueelse seksiga käivad kaasas mõned ohud. Mis on need 4 peamist riski? Tunnete sasipundar, enneaegne abielu, läbikukkunud suhted,

Loe tervet postitust

Elukaaslase leidmisest

Lisatud 07.01.2008 kategooriasse KOHTAMINE - vallalistele | Pole kommentaari »

Elukaaslase leidmisest – Kenneth E. Hagin Me peame olema Jumala juhtimisele avatud. Isand juhib sind. Sul on õigus pretendeerida Ta juhtimisele, sest Ta on tõotanud sind juhtida. Aga see, et sa lihtsalt valid kellegi väljaja ütled: “Ma usun Jumalat, et temast saab mu abikaasa,” ei toimi. Naine, kellega sa abielluda tahad, ei pruugi tahta su abikaasaks saada.

Loe tervet postitust