Postituste ajalugu kategoorias ‘LAPSED – perekond’

Palve perekonna eest

Lisatud 23.07.2015 kategooriasse ABIELU - perekond, LAPSED - perekond | Pole kommentaari »

Palve perekonna eest. Usu Issandasse Jeesusesse, siis saad päästetud sina ja su pere. Ap 16:31 Kui paljud meist on lugenud seda Piibli kirjakohta õhates ja öeldes: “Kui see oleks ometi tõde minu elus. Kui minu usk Issandasse tagaks, et kogu mu perekond saab päästetud!”

Loe tervet postitust

Lapsed ja internet. Mis on SafeSurf põhimõte?

Lisatud 06.01.2011 kategooriasse LAPSED - perekond | Pole kommentaari »

Internet_lapsed_turvalisus_b

Internet ja seksuaalne lõtvus, halb eeskuju, last sokeerivad pildid ja kaadrid. See ei ole kusagil hämarate ja pimedate interneti sügavuste ja pimedate nurgataguste oht vaid taolistele lehtedele võivad lapsed sttuda nii Google kui ka Neti otsingumootoriga ühe klikiga. Teeme seekord juttu kuidas kaitsta oma lapsi internetis valitsevate ohtude eest!

Loe tervet postitust

ADOPTEERIMINE tegu, mis on ajendatud armastusest!

Lisatud 07.03.2010 kategooriasse ABIELU - perekond, LAPSED - perekond, MEHED - meestele, NAISED - naistele | Pole kommentaari »

ADOPTEERIMINE – tegu, mis on ajendatud armastusest. Kolm peapõhjust adopteerimiste arvu languseks on abortide arvu kasv, suurenenud sotsiaalne heakskiit laste üksinda kasvatamiseks, ning müüdid, mida on tekitatud adopteerimise ümber. Räägime veidi neist adopteerimisi takistatavatest müütidest.

Loe tervet postitust

99 võimalust oma lastele näidata, et sa hoolid …

Lisatud 06.03.2010 kategooriasse LAPSED - perekond | Pole kommentaari »

99 võimalust, kuidas oma lastele näidata, et sa hoolid neist! Sa võid oma laste ellu investeerida armastust – aega – hoolimist – tähelepanu – igapäevaseid ülesehitavaid sõnu. Aga sa võid ka nende lapsepõlve ära rikkuda, mis veel hullem terve nende elu! Kas sa vanem annad aru enda vastutusest!

Loe tervet postitust

Õnnistused sinu laste jaoks: kirjakohad

Lisatud 14.09.2004 kategooriasse ABORT - ütle EI!, LAPSED - perekond | Pole kommentaari »

Õnnistused sinu laste jaoks: kirjakohad. Jumala Sõnast leiame me Jumala tahte. Jumal räägib oma Sõna kaudu meiega. tema Sõnas on meile tõotused! Jumal on varmas oma Sõna teoks tegema. ta valvab oma Sõna. tema tõotused on igavesed ja kindlad. Suurel osal tõotustel on ka tingimused: usk ja sõnakuulelikkus. Need võivad olla tingimuslikud. Anna sina oma parima, siis Jumal teeb oma osa!

Loe tervet postitust