Postituste ajalugu kategoorias ‘VALEÕPETUSED – hoidu neist’

Ettevaatust – moodsa-armu ehk hüperarmu eksitus!

Lisatud 02.12.2014 kategooriasse VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

huperarm-moderne-arm-opetus

Juba paar aastakümmet on tuure kogumas ja aina populaarsust kogumas kõrvadele meeldiv kuulata – “teraapia teoloogia”.  Sajandeid on kristlik kogudus maadelnud Jumala seaduse (Jumala käsud) vastaste ideoloogiate ja valeõpetustega. Aga see on midagi uut, kuna selle kavala õpetuse järgi, me saame olla ja elada seaduse (Jumala käskude) vastu ning elada, kuidas me tahame, kuna me oleme armu all ning Jeesus maksis automaatselt ka kõik meie tulevased patud!

Loe tervet postitust

NEW AGE – lõpuaja eksitus

Lisatud 20.08.2014 kategooriasse NÕIDUS ja maagia, VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

New Age eksitus

Paljud peavad islamit lõpuaegade ohuks, kuid unustavad tegeliku uinuva lohe. Sid Rothin külalisena New Age ekspert Mike Shreve.

Loe tervet postitust

Kas põrgu asub hauas? Mis on Gehenna ja Hades?

Lisatud 07.03.2010 kategooriasse SURM - elu peale surma, VALEÕPETUSED - hoidu neist | 1 kommentaar »

 Porgu.haud.gehenna.hades_b

Põrgu versus Gehenna. 1. OSA Eestis on kristlaskonna seas levimas advent kiriku (adventistide kogudus) ja teiste sektide kohutav ja eksitav vale. See vale on, et põrgut ei olegi olemas. Inimesed lähevad peale surma hauda ja see ongi nn. “põrgu”. Samuti on kristlikes kirikutes inimesi, kes ei võta tõsiselt teemat: PÕRGU! Vaatam üheskoos, mis on gehenna ja Hades-i vahe! Kutsume sind koos uurima Jumala Sõna sel igavikulisel ja nii olulisel teemal.

Loe tervet postitust

Mis on õpetuslikud moevoolud ja Kristuse algõpetus?

Lisatud 09.02.2010 kategooriasse VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Piibel hoiatab meid üsna tungivalt lõpuaegadel esile kerkivatest valeõpetustest ja valede hoiakutega – rõhuasetustega vildakate õpetuste eest! Me peame jääma selge ja lihtsa Piibli õpetuse ja algtõdede rajale, et meid ei kistaks eemale äärmuste kraavi ja või vale rõhuasetusega õpetuste kuristiku servale. Kõik äärmused on kraavid ja kraavid on omamoodi otsteta hauad!

Loe tervet postitust

Kas kristlane võib päästet kaotada?

Lisatud 20.12.2009 kategooriasse VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Kas kristlane võib päästet kaotada? Mida tähendab tagasi langemine? Igavene kindlustatus: on see Jumalast? Kas kristlane kaotab oma pääste? Kas sa saad kaotada oma pääste? Kas ma saan kaotada oma pääste? Loe järgnev õppetund läbi, enne kui otsustad.

Loe tervet postitust

Veidrad Jumalad kristlaste kodudes

Lisatud 20.12.2009 kategooriasse NÕIDUS ja maagia, VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Veidrad Jumalad kristlaste kodudes. Kas paljud kristlased elavad nagu iisraellased, mil nad olid nakatunud ebajumalatest? Kas kristlasel võivad olla „neetud“ asju nende kodudes mitteteadlikult, milled Piibel hukka mõistab? Miks paljud kristlased elavad tänapäeval lüüasaamises? Paljud on maadlemas haigustega, masendusega, abieluprobleemidega, mässuliste lastega ja nii edasi. Vaenlane tuleb sisse, et püüda hävitada neid läbi nõiduse ja maagiaga, keelatud esemete hoidmisega kodus ja maagiat täis videode – arvutimängudega jms.


Loe tervet postitust

Ärgake üles karjased! Evolutsioonivaled levimas!

Lisatud 20.12.2009 kategooriasse VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Ärgake üles karjased! Evolutsioonivaled tungimas teie kogudusse! Palju vastuseisu loomisteenistuse suhtes tuleb kirikust endast, eriti nende poolt, kes on evolutsionismiga kompromissile läinud ja nende poolt, kes tegelevad liberaalse teoloogiaga. Ka Eestimaa teoloogia koolides viljeletakse liberaalteoloogiat – ettevaatust usklikud!

Loe tervet postitust

Naised ja jutlustamine?

Lisatud 20.12.2009 kategooriasse VALEÕPETUSED - hoidu neist | 2 kommentaari »

Naised ja jutlustamine? Naised ei tohi õpetada Jumala Sõna. Naisted ei tohi jutlustajad ja pastorid. Naised peavad olema koguduses vait! Naispastor on kuradi saadik?

Loe tervet postitust

Abielu lahutamine ja uuesti abiellumine.

Lisatud 20.12.2009 kategooriasse VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Abielu lahutaja läheb põrgusse. Kes peale lahutust abiellub on Jumala ees rüve. Kristlane ei tohi kunagi lahutada. Uuestiabiellumine on lihahimudes hoorus. Kas abiellumise ja lahutamise teemal võib vinti üle keerata ja ikestada kristlasi?

Loe tervet postitust

Pauluse vai haigus või tagakiusu ike?

Lisatud 20.12.2009 kategooriasse VALEÕPETUSED - hoidu neist | 1 kommentaar »

Mis asi on Pauluse vai? Paulusel oli vai lihas, see oli Issanda poolt pandud haigus tema elus. Seega paneb ka Issand tänapäeval meie ellu vaiasid lihasse – haiguseid, et meid teha alandlikuks. Valeõpetus mis ründab Kolgata tehtud tööd ja lunastuse ühte peamist eelist – Jumalik tervenemine!

Loe tervet postitust

Kirjakohti Piiblist: eksitus, valeõpetus, valeõpetaja!

Lisatud 18.12.2009 kategooriasse VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Mida räägib Piibel valeõpetuse, vildakate õpetuste, valeõpetajate jms. kohta? Mida räägib Piibel eksituses oleva aitamise kohta? Oleme jõudnud ka aega, kus Püha Vaim paljastab mitmeid valeõpetusi. Ära karda rääkida tõde, isegi kui see läheb sulle maksma tagakiusu ja kaaskristlase äratõukamise või põlguse!

Loe tervet postitust

Rooma katoliku usu uurimus

Lisatud 07.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus, VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Lühiülevaade katoliku kiriku õpetuse – katekismuse põhimõtete ja uskumuste arenguloos. Iga kristlane peab seda lugema, et teadma tegelikke tagamaid ja katoliku doktriini tegelikku sisu! Miks keegi Eestimaal sellest ei räägi – ei julge rääkida? Kus te olete piibliõpetajad, jutlustajad ja pastorid? Kas liberaalteoloogia on teid neelamas, kas maine on olulisem, kui tõde ja inimeste päästmine eksituse eest? Häbenege ja parandage meelt, et Isand Jeesus peseks veepesemisega Sõna sees puhtaks teie meeli ja südameid!

Loe tervet postitust

Katoliku kiriku valeõpetus

Lisatud 06.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus, VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Rooma Katoliku Kiriku valeõpetuste massiivne nimekiri. Miks ei julge keegi rääkida Eestimaal satanistliku juurtega tavakuninganna ehk Maarja kummardamisest katolikus kirikus?

Loe tervet postitust

Religioon – kui palju Jumal hoolib religioosusest?

Lisatud 09.05.2003 kategooriasse PÖÖRDUMINE - saa päästetud, VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Arvad sa, et kirikus käimine muudab sind kristlaseks? Kui palju Jumal hoolib religioosusest? Sa usud Jumalasse. Sa lasid ennast ristida! Sa tead lugusid piiblist?  Sa tunned oma õpetajat hästi ja oled talle nii mõnigi kord valmistanud lõunasöögi?

Loe tervet postitust