Postituste ajalugu kategoorias ‘MAARJA eksitus’

Apokrüüfid EI OLE JUMALA SÕNA!

Lisatud 11.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus | Pole kommentaari »

Rooma katoliikluse ja ortodokside usk uurituna ja apokriivaraavatud. 21 põhjust, mis apokriivaraamatud ei ole inspireeritud! Kas apokriivaraamatud on inspireeritud? Kas see tõesti kuulub Piiblisse? Apokriivaraamatud ei kuule Piiblisse, kuna NEED EI OLE inspireeritud.

Loe tervet postitust

Katoliku kiriku juht ja nõidus

Lisatud 10.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus | Pole kommentaari »

Rooma paavst ja ebajumalad ning okultism. Piibel räägib: “Sest need inimesed on valeapostlid, petised töötegijad, kes endid moondavad Kristuse apostleiks. Ja see ei ole ime; sest saatan ise moondab ennast valguseingliks. Sellepärast ei ole suur asi, kui ka tema abilised endid moondavad õiguse abilisteks. Ent nende ots on nende tegude järgi.” 2.Ko.11,13-15

Loe tervet postitust

Valik pilte paavsti kummardamisest

Lisatud 09.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus | Pole kommentaari »

Paavst. Ametlik tiitel: Rooma piiskop, Jeesuse Kristuse asemik, apostlite järglane, algkiriku pea, Õhtumaa patriarh, Itaalia priimas, Rooma kirikuprovintsi peapiiskop ja metropoliit, Vatikani Riigi Suverään, Jumala teenrite teener. PILTE SURELIKU INIMESE KUMMARDAMISEST!

Loe tervet postitust

Rooma katoliku usu uurimus

Lisatud 07.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus, VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Lühiülevaade katoliku kiriku õpetuse – katekismuse põhimõtete ja uskumuste arenguloos. Iga kristlane peab seda lugema, et teadma tegelikke tagamaid ja katoliku doktriini tegelikku sisu! Miks keegi Eestimaal sellest ei räägi – ei julge rääkida? Kus te olete piibliõpetajad, jutlustajad ja pastorid? Kas liberaalteoloogia on teid neelamas, kas maine on olulisem, kui tõde ja inimeste päästmine eksituse eest? Häbenege ja parandage meelt, et Isand Jeesus peseks veepesemisega Sõna sees puhtaks teie meeli ja südameid!

Loe tervet postitust

Katoliku kiriku valeõpetus

Lisatud 06.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus, VALEÕPETUSED - hoidu neist | Pole kommentaari »

Rooma Katoliku Kiriku valeõpetuste massiivne nimekiri. Miks ei julge keegi rääkida Eestimaal satanistliku juurtega tavakuninganna ehk Maarja kummardamisest katolikus kirikus?

Loe tervet postitust

Neitsi Maarja kummardamine Eestimaal

Lisatud 05.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus | Pole kommentaari »

Te ei tohi enestele teha ebajumalaid ega nikerdatud kuju , ärge püstitage enestele ühtki sammast ja ärge pange oma maale kummardamiseks kivist kuju ndit, sest mina olen Jehoova, teie Jumal! 3.Mo.26,1

Loe tervet postitust

Neitsi Maarja pildigalerii

Lisatud 04.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus | 1 kommentaar »

Valik pilte Neitsi Maarja kummardamisest. Vaata kristlane, kas neil piltidel on midagi valesti? Kus on rõhk, mida ütlevad ja räägivad need pildid? Mida räägib Piibel kujudest ja piltide kummardamisest?

Loe tervet postitust

Neitsi Maarja kummardamine on ebajumalateenistus

Lisatud 03.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus | Pole kommentaari »

Neitsi Maarja kummardamine on ebajumalateenistus ja jälkus Issanda silmis. Oleme jõudnud aega, mil planeedil on aktiveerusmas saatanlik vägi ja eksitus. Maailma suurimas kirikus – KATOLIKUS KIRIKUS tegeletakse nõiduse, ebajumalakummardamise – NEITSI MAARJA KUMMARDAMISEGA! Piibel keelab kujude TAEVA KUNINGANNA, kellele on pandud peenem nimi NEITSI MAARJA. Sellel kõigel ei ole midagi pistmist Jeesus kristuse meie Päästajaga ning kristliku kogudusega ning Tema pühadega.

Loe tervet postitust

Neitsi Maarja ilmumised

Lisatud 02.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus | Pole kommentaari »

Maarja kummardamist on saatnud läbi sajandite ka võltsimeteod ja tunnustähed. Saatan on petmas sadu tuhendeid paisates neile eksitava valeõpetuse ning okultse deemonliku väeavalduse: Neitsi Maarja kuju nutab, higistab verd, Neitsi Maarja ilmutab ennast peegelpildis kiriku akendel, altari ees vaimuna jms. Me peame oleme valvsad! See on ette kuulutatud, et eksiõpetused, väärreligioonid, deemonlikud õpetused saavad eksitama masse!

Loe tervet postitust

Katoliku kirik enam ei vannu Piibli tõe järgi

Lisatud 01.11.2009 kategooriasse MAARJA eksitus | Pole kommentaari »

Rooma katoliku kiriku hierarhia on välja lasknud õpetusliku dokumendi, mis juhendab ustavaid, et mõned Piibli kohad ei vasta tõele. Inglismaa, Wales’i ja Šotimaa katoliku piiskopid on hoiatamas oma viit miljonit kummardajat, samuti ka teisi, keda tõmbab see õpetus, et nad ei peaks ootama „täielikku täpsust“ Piiblist.

Loe tervet postitust