Postituste ajalugu kategoorias ‘NAISED – naistele’

Ma olen rase ja ma ei ole abielus!

Lisatud 13.03.2010 kategooriasse ABORT - ütle EI!, NAISED - naistele | Pole kommentaari »

MA JUST AVASTASIN, ET OLEN RASE JA MA EI OLE ABIELUS. MIDA MA PEAKSIN TEGEMA? Kui ma õpetan kohtamise ja seksi teemadel, mulle meeldib kasutada lauset „kui sa mängid instrumente, siis sa saad muusika.“ Seksuaalselt rääkides, paljud teismelised on mängimas instrumentidega, kuid tulemuseks on blues. On kurb, nii kurb laul, mida enamus neist ei oodanud kuulda. Sadu teismelisi jääb rasedaks ühes aastas.

Loe tervet postitust

ADOPTEERIMINE tegu, mis on ajendatud armastusest!

Lisatud 07.03.2010 kategooriasse ABIELU - perekond, LAPSED - perekond, MEHED - meestele, NAISED - naistele | Pole kommentaari »

ADOPTEERIMINE – tegu, mis on ajendatud armastusest. Kolm peapõhjust adopteerimiste arvu languseks on abortide arvu kasv, suurenenud sotsiaalne heakskiit laste üksinda kasvatamiseks, ning müüdid, mida on tekitatud adopteerimise ümber. Räägime veidi neist adopteerimisi takistatavatest müütidest.

Loe tervet postitust

Tülid ja tülitsemine abielus. Ok aga reeglid?!

Lisatud 27.02.2010 kategooriasse ABIELU - perekond, MEHED - meestele, NAISED - naistele | Pole kommentaari »

Kes meist ei satuks vahel oma elu suurima sõbraga – oma abikaasaga tülli – nagelemisse – probleemidesse, mis vajavad lahendamist! Vahel vajavad need veidikene vaidlemist või läbi rääkimist ehk teisisõnu ka TÜLITSEMIST!Tülid ja tülitsemine abielus. Ok – fine aga pea kinni reeglitest! Toome teieni eluterved ja läbi proovitud: TÜLITSEMISE REEGLID!

Loe tervet postitust

Kutsutud emaks.

Lisatud 14.06.2009 kategooriasse NAISED - naistele | Pole kommentaari »

KUTSUTUD EMAKS! Oma kõige sügavamates olemise kihtides on naine teadlik, et see eneseandmine on just see, milleks ta loodud on. Emadus on elukutse. See on naiselikkuse kutse… ja ärgem laskem end häirida neist, kes üritavad meid teelt eksitada.

Loe tervet postitust

Mida tähendab olla ema?

Lisatud 07.05.2009 kategooriasse NAISED - naistele | Pole kommentaari »

Mida tähendab olla ema? Kas teadsid, et Webster defineerib ema kui “naissoost lapsevanemat”? See on läbi aegade olnud üldine arvamus, ja ma tahaksin Hr. Websterile öelda, miks see kirjeldus vajaks korrigeerimist.

Loe tervet postitust

Raseduskriisi nõustamine!

Lisatud 18.08.2008 kategooriasse ABORT - ütle EI!, NAISED - naistele | Pole kommentaari »

Kui Sa arvad, et oled rase! Räägi oma murest E-maili või telefoni teel ning lepi kokku kohtumine nõustajaga!

Loe tervet postitust

Abordijärgne nõustamine naistele!

Lisatud 22.03.2007 kategooriasse ABORT - ütle EI!, NAISED - naistele | Pole kommentaari »

Abordijärgne nõustamine naistele! Abort pidi lõpetama sinu kriisi – panema asjad taas korda. Selle asemel tõi see sinu ellu tühjuse.

Loe tervet postitust