Planeedi viimane saatanlik kommunismikants !

Kurjuse telgriik. Eestimaal on levimas tuhanded valed ja pettused, mis koguvad müütidena hoogu ja hoogu. Meie telekanalid on teadlikult kallutatud isalmi propaganda ja EU korrektse välispoliitika suunal. Dokumentaalfilmid ETV kanalil on pea alati vaid ühte väravasse. Ameerika on paha ja otsib nüüd peale Iraaki järgmist riiki (Põhja-Korea), kellega tüli norida. Seda “tugitooliartikli” imalat iba on paha lugeda. Inimeste meeled on ajupestud ja nad ei tea, mis tegelikult toimub – mis toimub Põhja-Koreas. Kui president Georg Bush väitis aastaid tagasi, et Põhja-Korea on maailma kurjuse telgriik, siis tal oli TULINE ÕIGUS! Eestis on pead tõstmas antisemitism, põlgus Ameerika vastu jms. mida toodavad Euroopas pesitsevad immigrantidest islamistidest reportereid ja ajakirjanikud. Samuti on Euroopa Liit vastandumas Ameerika Ühendriikidega ning selline ametlik pressi ja meedia suund on mõistetav.

Kristlased palvetage. Läänemaailma kristlased palvetasid, kui meie elasime raudse eesriide taga. Nad hoolisid ja tundis kaasa! Jumala prohvetid kuulutasid, et langeb raudne eesriie! Selles võime olla tänulikud tuhandetele kogudustele ja miljonitele kristlastele, kes palusid, et see Jumalat eitav kommunistlik süsteem kokku variseks ja usuvabadus jõuaks NSVL maadesse. Sama palvekoorem ja eestpalve teravik on täna islamimaade suhtes ja mõningate diktatuuririikide suhtes. Fakt on ka see, et Põhja-Koera teke on kurjuse tagajärg: Jaapan okupeeris aastaid riiki, peale II maailmasõda oli Korea sõda, kus USA – toetas Lõuna-Koread ja NSVL siis Põhja-Korea poolt. Tänane Põhja-Korea on stiilinäide, mida võib kommunistlik ideoloogia põhjustada mõnes idamaas, kus on inimesed aldimad igasugustele iidolitele ja suurkujude kummardamisele. Põhja-Korea on saatanliku stalinismi jääknäht. Täna Jumalale, et USa võitles “kommunistliku režiimi misjonitöö” vastu kõikjal maailmas, kui seda ei oleks tehtud oleks võibolla paljud riigid Põhja-Korea seises! Kristlasena saan öelda, et kommunism on saatanlik ja deemonlik okse põrgust, mis on laganstanud ja hävitanud seda planeeti – kommunistlike režiimide tõttu on surnud planeedil sadu miljoneid inimesi!

Bambus eesriie. Jumala prohvetid on öelnud, et peale raudset eesriiet langeb bambus eesriie ja siis tuleb Jeesus tagasi! Hiinas on ärkamine ja vaimulik sula. See peab jõudma ka Põhja-Koreasse. See jõuab kas totaalses tagakiusus ja märtrite vere läbi või läbi SÕJA! Just, Piibel kuulutab meile ilmutuseraamatus, et suurel viletsusajal tõuseb KOLLANE RASS! Nimelt paneb üks riik välja 200 miljonit sõdurit ja astub sõtta paljude riikidega. See riik on loomulikult HIINA, kes tegi aastaid tagasi teatavaks, et nad suudavad relvastada 200 miljonit sõdurit. Hiina alustab kolmanda maailmasõja ja hakkab vallutuskäiguga tungima Itta. Võitud lõpuaegasid käsitlevad piibliõpetajad ja prohveti anniga jumalasulased vaid oletavad – spekuleerivad, et Hiina astub sõtta Pakistaniga ja sealt läheb edasi. Ja veel – relvakonflikt – III maailmasõda saab alguse Kagu-aasia sõjakoldest! Mis sõjakoldest? Tõenäoliselt sõjast Põhja-Korea vastu.

Jumal tõstab ja kukutab keda tahab. Tundub, et Jumal on näinud kümnete miljonite kannatusi, vaeva ja ägamist ja on otsustanud kiskuda pagunid ja valitus Kim Jongilt ja kommunistlikult režiimilt Põhja-Koreas. See Vana Testamendi Jumal liigub ikka veel ja tõstab üles, neid keda tahab ja kukutab neid keda tahab! Põhja-Korea armuaeg on otse saanud ja täna koondab Jumal maailma vägevaid (nagu oli Egiptus ennevanasti Jumala vitsaks riikidele) planeedi kurjuse telgriigi vastu. Sellesse riiki ei ole vaja kallid kristlased paluda RAHU – see on ajaraiskamine. Sinna tuleb paluda vabadust – kiiremas korras, et inimesed saaks süüa ja elamisväärse elu ja see tähendab SÕDA! See tuleb varem või hiljem. See sõltub kui kiirelt saab Põhja-Korea omale tuumalõhkepeadega raketid ja millal ta astub saatusliku sammu. Kui sõda seal peaks puhkema, saab see olema kole ja väga suurte ohvritega. Kagu-Aasia sõjakolle saab lööma piirkonnas pinged üles ja Hiina võib anda tuumasõja ennetamiseks Pakistanile hoobi (viimane soovib rünnata Indiat). Jumal teab täpselt, meie teha on tõsta oma silmad üles ja teada, et need on ajamärgid! Jumal tahab, et evangeelium – päästesõnum pattude andestusest Jeesuses Kristuses jõuaks ka Põhja-Korea inimesteni.

Kohutav tagakius. Põhja-Koreas mädaneb vangilaagrites (sarnased Stalini ajal koonduslaagrid ja sunnitöölaagrid) tuhandeid kristlasi, meie õdesid ja vendasid Issandas! Ametlikult on riigis vaid üks konfessioon: mille nimi on ala stiilis: Kommunistliku Põhja-Korea Rahvakirik Kim Jongi Auks. Kohutav! Riigis on kokku paar toimivad kogudust, kust on tegelikult Jumal ja usk välja pestud ja tsensuuritud! Evangeelsed kristlased ehk elav kristlus on põranda all, tagakiusu all, salateenistuse jälgida ja ahistada. Põhja-Koreas on täide läinud kirjakoht, et poeg annab isa üles ja tütar ema üles. Riigis elavad miljonid ajupestud robotid – kes ei hooli isegi ligimese armastusest ja kõik kommunismi õõnestavad, kapitalistide usku kuulutavad jms. antakse üles ja osad hukatakse ilma kohtuta või lähevad paarikümneks aastaks vangilaagritesse, kust eluga välja tulla on pea võimatu – seal nälgivad surnuks või surevad haigustesse. Vangilaagritest on vändatud päris mitu dok. filmi ja neid on ohtralt avalikelt luuresatelliidi fotodelt näha – terved vangilaagrid!

Muret tundes miljonite laste ja süütute kannatajate pärast Põhja-Koreas. See koduleht on pühendatud neile lastele ja inimestele, kes on tänaseni surnud Põhja-Korea repressiivse süsteemi käe läbi või selle saatanliku kommunistliku režiimi majandus kollapsi tagajärjel. Põhja-Koreas sureb iga päev tuhandeid inimesi nälga!!!

“Jumal halasta Põhja-Korea inimeste peale ja päästa neid sellest türanniast. Palume nälgivatele süüa, usuvabadust, demokraatiat, inimõigusi. Sina üksi tead, mida selleks vaja on, kas majandussanktsioone või välksõda, et kukutada see deemonlik süsteem. Usaldame sellemuutused selles riigis ja pääste sinu kätte, muuda olukord Põhja-Koreas. Me palume seda Jeesuse nimel!”

Jumal soovib liikuda Põhja-Korea inimeste heaks. Ma vaimus kogesin, et ma pean selle info teieni tooma kristlased. Ma usun, et Jumal otsib eestpalvetajaid ka just Eestist. Jumal vajab luba – küllakutset, et siin maapeal midagi teha. Vasta sina sellele kutsele.

Usk.ee

Plaanime hakata koguma raha, et saata Lõuna-Korea põrandalustele aktivistidele,
kes aitavad kristlastel Põhja-Koreast põgeneda ning kes saadavad õhupallidega maailma ühte suletumasse riiki lootuse sõnumit!

 

MIDA UUT LEHEL?

————————————————————————————

SUURENDAKim Jong – saatanlik türann ja inimvihkaja. Antikristuse eelkäija ja võrdkuju. Kuigi Piibel räägib meile Antikristusest, kes saab valitsema maailma ühte läbi aegade suurimat superriiki, saab ta olema algusfaasis POLIITIK. Alles oma valitsemisaja teises pooles paljastab ta oma loomuse. Läbi aegade on seesama vaim püüdnud troonile – pukki lükata kümneid mehi, kes hirmuvalitseksid oma türanniaga miljoneid.

Põhja-Korea on tänaseks üks ainsamaid riike maailmas, kus valitseb tõeline füürer – ainuvalitseja – diktaator. Tema isa oli kuulus kui seestunud. Teod mida ta tegi ajavad nõrganärvilistel südame pahaks: aastas vägistas sadu noori neitsidest noori tüdrukuid kõikjal riigist – osad mõrvas peale vägistamist. Tema poeg Kim Jong sammub isa jälgedes. Maailm kuulis ja nägi mõnda aega tagasi esidiktaatori Saddam Husseini paleesid ja losse ja varandusi. See aga on köömes, mida oma Kim Jong. Tegemist on pesuehtsa diktaatoriga, kes ei erine ei Stalinist ega Hitlerist ja ometigi vaatab maailm pealt – eriti ÜRO!

Kim Jong on sulgenud oma maalastele välismaailma täielikult. Riigis on vaid 1 propaganda telekanal ja raadiokanal. Raadiokrapid on iga korterelamute köökides ja elutubades, neid ei tohi välja lülitada vaid vaiksemaks võib keerata. Põhja-Korealastele räägitakse, et kapitalistidest fašistid UK ja USA on suures näljahädas ja sp. tahavad nende riiki tulla vallutama jms. Ajupesu kestab hällist hauani ja hommikust õhtuni. Kõigil teistel keelanud läänemaailma lõbud aga ise neid naudib. On suur filmifänn (20 000 filmi erakogus) ja lemmikfilmiks on Bondi filmid. Vaatab SAT TV-d ja joob Coca-Colat ning sööb lääne toite. Vaid riietuses on askeetlik ja kaasmaalastele eeskujuks oma militaarriietusega.

Tema paleed aga varjavad kõige räpasemaid saladusi. Paleedes töötavad tüdruk-ametnikud on tegelikult tema sekisorjad, keda ta võtab millal tahab. Noored ajupestud tüdrukud peavad seda oma elu suurimaks eesmärgiks – anduda suurele Kim Jongile. Kui vastik – rõve ja jälk. Lisaks sellele on Kim andnunud relvafänn ja tema kunagise ihukaitsja sõnul ka väga osav laskur. Kimi poliitika ei erine Hitleri või Stalini omast, kõige kiirem lahendus on kuul pähe. Palju ta neid on inimeste kolpadesse kihutanud, teab vaid Jumal taevas.

————————————————————————————

Kristlus Põhja-Koreas

Kuigi kristlus on jõuliselt kasvanud Lõuna-Koreas viimase paarikümne aasta jooksul, Põhja-Korea oli algselt seal, kui Kogudus õitses Korea poolsaarel. See muutus siis, kui Kim Il Sung sai Põhja-Korea liidriks, kõik religioonid keelati ja kristlasi siis sunniti kas lahti ütlema oma usust või siis olid silmitsi vangistuse või isegi surmaga. Rahvamassidele Kim Il Sung oli Jumal ning koos oma naise ja pojaga nad moodustasid Juche Kolmainsuse.

Täna on kristluse kohalolek Põhja-Koreas õhk õrn. Lapsi õpetatakse varasest east, et ei ole mingit Jumalat ja pole mingeid religioone. Kui inimesed saavad kristlasteks või lihtsalt õpivad Piiblit, neid võidakse hukata. Siiski, põhjakorealased, kes on eelnevalt reisinud Hiinas, räägivad neile, kes lähevad esimest korda abi otsima ehitisest, millel on rist. Mil need, kes otsivad abi, ei pruugi teada tegelikku risti tähtsust, ikka see esindab päästmise lootust Põhja-Koreas.

Allikas organistasioon, mis on saatnud Põhja-Koreasse.

——————————————————————————–

Põhja-Korea on repressiivriik

Põhja-Koreas on usu pärast vangi mõistetud rasedad naised sunnitud aborti tegema.
Paljudel juhtudel aborteeritakse lapsi veidi aega enne nende loomulikku sündi.
Riigivõimude arvates ei tohiks «halva religiooniga» naistel olla üldse õigust sünnitada, räägib üks kodumaalt Washingtoni pääsenud korealanna. On teada juhtum, kus vanglas sündinud laps surmati kaelavigastuse läbi. Seitsme aasta vältel vanglat ja piinamist kannatanud Soon-Ok Lee räägib, et kristlastest vangid eraldatakse ülejäänud kinnipeetavatest, et nad oma usust teistele rääkida ei saaks. Enda pääsemisloo kohta ütleb ta: «Korealannana ei tundud ma Jumalat, sest mulle oli tehtud ajuloputust. Mind õpetati ülistama riigijuhti Kim Il-Sung’i.»

The World Evangelical Alliance Religious Liberty Commission’i andmeil on Põhja-Korea üks kõige repressiivsemaid riike, kus usklikke sagedasti pekstakse ning kasutatakse omi piinamismeetodeid. Kristlasi tapetakse või jäetakse surema, lastes neil näiteks käreda talvepakase käes surnuks külmuda.

Allikas: Baptist Press

————————————————————————————

Põhja – Korea

SUURENDAPõhja-Korea on riik mägise pinnamoega. Sealset maastikku iseloomustavad orud ja kitsad tasandikud ning edelast kirdesse kulgevad mäeahelikud. Põhja-Korea kõrgeim tipp Paektusan asub Hiina piiril. See ulatub 2744 meetrit üle merepinna.

Tasandikud paiknevad põhiliselt rannikul ja hõlmavad viiendiku pindalast. Suurim jõgi Yalu moodustab piiri Hiinaga ja viib oma veed Kollasesse merre. Tähtsad jõed on ka Venemaa piiril voolavad Tumen ja Taedong. Valitseb külma suvega mandriline kliima. Mägedes kasvavad männi-, lehise-, nulu-, kuuse- ja seedrimetsad. Need on viimase aja ohtra raiumise tõttu ka vähenenud.

Peaaegu kogu rahvastik koosneb korealastest. Põhja-Korea on rahvuslikult koosseisult üks maailma ühtlasemaid riike. Traditsiooniline usk hõlmab budismi, konfutsianismi ja ristiusu algeid, kuid enamik inimesi pole seotud ühegi usundiga.

Kaks kolmandikku rahvast elab linnades, millest suurim on pealinn Phjongjang, kus elab 2 639 000 elanikku.

Korea Rahvademokraatlik Vabariik ehk Põhja-Korea on üks väheseid riike maailmas, mis tunnistab kommunismiideaale.

Põhiandmed:

Pindala: 120 538 km 2
Rahvaarv: 22 837 000
Pealinn: Phjongjang
Keel: korea keel
Rahaühik: Põhja-Korea von

Inimesi ruutkilomeetri koht: 193 inimest ruutkilomeetri kohta

Allikas: Miksike.ee

Loe põhjalikumat ülevaadet Wikipediast. Vaata ka Nations Onlinest

Vaata veel North Korea ja INFO

————————————————————————————————-

SUURENDATotaalne energiakriis. Põhja-Korea vaevleb juba aastakümneid energiakriisis. Enamus riigi rahadest läheb sõjatööstusele ja militaarvaldkonda! Vaata seda satelliitpilti! Alumine tuledega valgustatud piirkond on Lõuna-Korea oma linnade kumaga. Korea poolsaare ülaosa, Põhja-Korea on aga mustas pimeduses. Isegi Phjongjang jt. “mängukülades” on elekter vaid paar tundi õhtuti või puudub see üldse!

Valik tutvustavaid viiteid ja artikleid:

 • Travel in North Korea – asjalik koduleht, mis räägib ja tutvustab võimalustest kuidas reisida Põhja-Koreasse. Riiki pääsemine on väga keeruline ja seda saab teha vaid Hiina kaudu. Mõningatel on õnnestunud sinna pääseda.
 • Seiklusturist satub ka vahel sinna – Kuigi riik on kinnine on teatud võimalustel sinna ka vähestel pääs. Loomulikult saavad nad endale saatjad ja neile näidatakse kus peab soovituslikult ringi liikuma. Ühe reisifänni koduleht, kes on Põhja-Koreas käinud.

————————————————————————————

NK Prayer Center. Olukorrast Põhja-Koreas eest ja Palvesoov1

 

Jumal on pannud selle riigi mu südamesse – palvetada selle kommunistliku terror riigi eest.
Iga päev sureb tuhandeid inimesi selles riigis nälga, kelle peksab
surnuks militaarjõud. See on nõmedaim riik planeedil, kus SAATAN ise
valitseb läbi deemonliku kommunismi anarhia tallates miljonite
inimeste elud porri ja alandades neid oma väärastunud maailmapildiga.

————————————————————————————————-

Videod Põhja-Korea teemal:

PÕHJA-KOREA ON ISOLEERITUIM RIIK MAAILMAS!

Tänu sellele, et riik on totaalselt isoleeritud on kättesaadav üsna vähe foto ja videomaterjali riigi tegelikust olukorrast. Välismaailma ja üksikute välisturistide tarbeks on ehitatud Potjonkini küla ehk Phjongjang. Isegi see tühjade tänavatega ja ainuke erimugavustega linn, kus elavad valitud partei soosikud jt. saab elektrit vaid õhtutundidel. Selle eliitlinna tänavad ja maanteed on tühjad, vahel vurab mõni valitsuse auto. Linna katavad hiigel-väljakud, ebajumalakujud suurele juhile jms. ajuvabadused! 30 korruselistes paneelmajades on vett vaid teatud tundidel, mõningad korruselamud on VEETA! Aga õnneks on salakaamerad filminud nii mõndagi huvitavat.

VAATA SEDA FILMI:

National Geographic – Inside Undercover in North Korea

Osa 2/5Osa 3/5Osa 4/5Osa 5/5

 

 

Toome teieni mõningad videoklipid. Filmid ei ole väga mahukad, paariminutilised klipid.

Olukorrast riigis – KARM TEGELIKKUS: KUUM vaata videoid!

 • North Korea Daily Life – Näljahäda, kaos, jõuetud lapsed ja nälginud tänavatel, militaarne süsteem, korralagedus. Enamus veebis leiduvatest reisifännide blogilehed või kodulehed, kus nad oma reisimuljeid jagavad on MÜÜT! Neid lasti vaid nö. mängulinnadesse ja küladesse. Üle terve maa on aga hoopis teine olukord! Vaata seda videot!
 • Liberty in North Korea – Vaataja kommenetaar: No more communism! Please wake up. Šokeeriv video “VABADUSEST” Põhja-Koreas! Palun vaadake neid kaadreid – enamus asju mida me Põhja-Koreast näeme ja kuuleme on FAKE – Potjonkini küla. See isoleerituim riik planeedil varjab jubedamaid õuduseid!
 • North Korea cnn – kaamerakütid kes selleks, et teha raha, kes selleks, et tuua muutusi salvestasid ainulaadseid ja maailmale seninägemata kaadreid selle riigi telgitagustest ja tegelikkusest!
 • Village shop in North Korea – ühe asula pood. Meile on selline pilt tuttav, mis?
 • Shinhwa in North Korea – Ajalooline sündmus, üks pop-bänd sai esineda Põhja-Koreas. Kontserdile lasti vaid ajupestud eliiti! vaadake neid – see ei voi olla totta!

Olukorrats riigis PROPAGANDA ja VÕLTSFILMID:

 • Happiness Is DPRK – Riigis valitseb totaalne majanduslik näljahäda – kaos. Kuna pole autosid ja liiklusvahendeid ,ei tea inimesed tegelikust olukorrast midagi. Dok. kaadrid on näidanud sadadest mahajäetud küladest ja söötis põldudest. Inimesed on lihtsalt ära surnud ja maapiirkonnad on välja suremas. Ometigi vändatakse propagandafilme, et nende riik on maailmas üks vähestest kus on rikkus – õitseng. Raadios (krapid inimeste kodudes, mida ei tohi välja lülitada) räägitakse, et UK ja USA -s on kohutav näljahäda ja inimesi sureb seal kapitalistide julmuse pärast jms.
 • Visit North Korea – See propaganda ja turismi arendus film on FAKE! See on mingi Põhja-Korea “taevareklaam” aga kahjuks nende taevast ei eksisteeri!
 • Õhtused uudised: TV News Program in North Korea Pt.1 of 3 ja TV News Program in North Korea Pt.2 of 3 ja TV News Program in North Korea Pt.3 of 3 – õhtused uudised: parteisündmused, ausambad, rahvakogunemised, paraadid jms. JA SEE ONGI KÕIK! Neil on vaid 1 TV jaam ja see annab õhtuti vaid propaganda uudiseid.

Põhja-Korea kui suur sõjamasin:

 • Friendship Of Korea – propagandafilm sõbralikust Põhja-Koreast kas see on nali? Riigitelevisioonis vändatakse hommikust õhtuni taolisi militaar-propagandafilme! See on tõesti kohutav, poel siis ime, et suvalised inimesed tänaval intervjuudes on öelnud, et nad on valmis sõdima Ameerikaga ja maailmaga, kes neid tahavad ära hävitada ja purustada nende ilusat riiki.
 • North Korean Bodyguards – dokkaader pajatab meile Kim Jongi paleede siselust ja maailmast. Surmani lojaalsed tapja-ihukaitsjate armeed teevad Kim Jongi maailma ühe valvatuma ja kaitstuma inimese (peale Saddam Husseini). Tema paleedest koorub välja veel palju räpaseid seiku – alaealised tüdruk töötajad, keda ta vägistab ja seksuaalselt kuritarvitab.
 • Training the North Korean People’s Army – dokkaader ehk propagandafilm (selliseid nad vaid oma televisioonist näevad mõned tunnid õhtuti), mis näitab meile totaalse sõjariigi pidevast ajuloputusest ja kodanike ettevalmistumisest maailma riikide vastu, kes tahavad nende õitsvat kommunismi hävitama tulla. Sõjaväe teenituse kohutus kehtib ka naiste jaoks ja see kestab tavaliselt 5-10 aastat!
 • Under The Banner Of Songun – jälle üks dokaader ehk propagandafilm. Kuula muusikat! Sellist kommunismi ja stalinismi ei olnud isegi Venemaal. Kommunism on nagu AIDS mis paljuneb ja külvab seemneid. Kagu-Aasia on aldis isikukultustele jamassipsühhoosidele, see on nende rahvuste nõrkus.

Kim Jong EBAMJUMAL nr1 seiklused:

Tagasi üles

————————————————————————————————-

Artikleid lugemiseks:

Ingliskeelsed uudised:

 

Tagasi üles

————————————————————————————————-

Viiteid internetist

Samateemalised ja huvitavad kodulehed internetis

Pildid tegelikust elust:

REISIMULJED Potjonkini küladest:

SÕJAVÄGI:

Satteliitfotod ülisalajastest objektidest:

 • North Korea and Long Hair – kuidas Põhja-Koreas kommunistlik süteem püüab hoida moraali ja kõlbelisust. Huvitav Kim Jong aga vägistab alaealisi tüdrukuid (pervertlik vägistamine), vaatab SAT TV kanaleid, tellib toidu läänest, vaatab videofilme – kinodes jooksvaid, kuulab Lääne muusikat jms.

————————————————————————————

Pildigalerii Põhja-Korea olukorrast


Tühjad kauplused


Sellised plakatid tänavatel


Totaalne tagasiminek. Maal käinud ei näinud kusagil traktoreid.
Põllumajandus praktiliselt pouudub!


Pealinna lennujaam, kust ei lenda lennukid mitte
kuhugi (v.a. erandsõidud)


Massipsühoos ja võimlemine. Stalinism rühmateraapiana.


Poes mänguasjade riiulitel lebasid need puust automaadid.


Lõputud ekskursioonide hordid monumentide juurde. Need on
kohustulikus korras!


Kõikjal kõrguvad hiigelmonumendid ja ebajumalakujud suurele juhile
ja revolutsioonile. Isegi NSVL stalinism ei suutnud selliseid asju.

Pilte militaarjõududest – riik kui üks suur sõjamasin


Võimas kindlral ja väepealik juhendamas ja õpetamas.


Ajupestud noorsõdurid. Robotite armee.


Lõputud paraadid väljakutel igal tähtpäeval. Neid pilte on
saadaval kõige rohkem.


Plakatid läänemaailmast ja USA-st on igapäevased.

Olukorrast riigis – nälgivad lapsed


Nälgivad lapsed! Kõige südantlõhestavam pilt!


Kas lapsed peavad seda kommunismi jälkust taluma?


Lastekodu – alatoidetud lastega.


Alatoidetud laps. Sakslasest arst pildistanud.


Tüüpiline tegelik elu Põhja-Koreas!


Põhja-Koreas on suurim probleem lastel alatitlus.


Kannatavad lapsed …

Pilte Põhja-Korea loodusest ja maastikest

 

————————————————————————————

 

 

Bännerid ja nänn

NB! Soovita meid www.usk.ee/pohja-korea oma tuttavatele ja sõpradele! Kui sul on oma blogileht või koduleht, siis pane sinna meie kodulehe bänner:

Bänner 1:

Pildifaili asukoht

Bänner 2:

Pildifaili asukoht

Banner 3:

Pildifaili asukoht

Palun levita kodulehte inimeste valgustamiseks, mis toimub selles õudusteriigis! Tekstide ja piltide kasutamisel, tee seda vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega!