Teretulemast! Märksõnaga: Truth Films kristlik teenimistöö on tegutsenud juba aastast 2001. Vabandame aga me uuendame ja täiendame alles tasapisi oma kodulehte! Siit võid sa lähitulevikus leida igasugu huvitavaid kristlikke lühifilme, millest mõningaid õnnestub ehk ka tõlkida.

Vaata meie kodulehel ka TRUTH FILMS – kristlikud filmid rubriiki, kuhu lisame filmide tutvustusi ja ülevaateid!

MEIE MISSIOON

Truth Films – aidates audiovisuaalsel tõel levida. Kristlike filmide tutvustused, evangeelsete videote tootmine ja tõlkimine.

 • Kristlike filmide tutvustused
 • Kristliku õpetusfilmide (jutlused, õpetusseeriad, lühifilmid) tootmine, müük ja levitamine.
 • Kristlike õpetusfilmide laenutamine.
 • Family Safe filminimekirja koostamine (filmid mis on seksi-, kõlvatuste-, roppuste- ja vägivallavabad) ja hindamine.
 • Otsime kaastöölisi.

NB! Otsime kaastöölisi. Eriti on oodatud vabatahtlikud subtiirite valmistajad (tõlge suunal ENG > EST).

Kiire meie tegutsemise lühikokkuvõte:

 • Oleme teinud monitooringut kristlike filmide üle üle terve maailma. Oleme kristlike filmitootjate uudislistides ja jälgime kodulehti. Omame üsna suurt ülevaadet ja nimekirju olemasolevatest kristlikest filmidest. Tänaseks omame ligi 100–st kristlikust filmist koosnevat kristlike filmikogu VHS, DVD peal. Tegeleme vaid originaalfilmide omamise ja nende edasi müügiga. Ärge paluge meil teha koopiaid CD-le jms.
 • Oleme aastate jooksul toonud maale ka mõned kristlikud videofilmid ja õppefilmid, neid aidanud eestindada ja levitada.
 • Tõlgime kristliku sisuga vabaks kasutuseks mõeldud evangeelseid kristlikke lühifilme.
 • Vahendame Eesti videolevis leiduvaid kristliku sisuga filme ja multifilme. Hulgi ja jaemüük.
 • Kirjutame ja tõlgime kristlike filmide tutvustusi ja ülevaateid.

NB! Paljundame vaid üldiseks kasutamiseks mõeldud kristlikke evangeelseid filme ja õpetusseeriaid.

Sellised teenimistööd saavad tegutseda vaid tänu partneritele ja toetajatele! Video töötlus on kaasaegses meedias, kõige aeganõudvam ja resursse nõudvam haru. Keegi on külvanud palju tunde, selleks et need asjad oleks siin. Oled saanud õnnistada nende filmide läbi, siis kindlasti õnnista vastu – tagasi, toeta seda tööd.

Jumala õnnistust soovides …

projektijuht
KristlikMeedia

E-mail: video[ät]usk.ee

Truth Films 2001–2015

=======================================================

FILMINIMEKIRI

Tänaseks on meie laos paar erinevat kristlikku filmi müügiks. Seda siis kas välismaa filmitootjatelt või eesti videolevist jaemüüki võetud.

Videokogus on täna ligi 100 erinevat kristlikku filmi, õpetusvideot, kristliku sõnumiga lühifilmi vms.

Lisaks on meil väga erinevaid kristlikke lühifilme, mida saab kasutada internetis aga ka koguduses ja kristlikus töös ja jumalateenistustel video projektoriga seinale näidates.

 • Kristlike filmide tutvustused
 • Kristliku õpetusfilmide (jutlused, õpetusseeriad, lühifilmid) tootmine, müük ja levitamine.
 • Kristlike õpetusfilmide laenutamine posti teel.
 • Family Safe filminimekirja koostamine (filmid mis on seksi-, kõlvatuste-, roppuste- ja vägivallavabad) ja hindamine. Otsime kaastöölisi.

NB! Me ei tegele piraatlusega ega originaalfilmide kopeerimisega! Paljundame vaid üldiseks kasutamiseks mõeldud kristlikkeevangeelseid filme ja õpetusseeriaid.

TruthFilms filminimekiri

Kui soovid teada saada, mis filme meil on, siis küsi juba konkreetselt lisa. Eraisikutele me kristlikke lühifilme, evangeelseid filme ja õpetusseeriaid ei laenuta. Selleks peaks olema kas mõni kogudus, palvegrupp vms. ning soovime ka garantiiks koguduses vastutava isiku garantiid. NB! Meil toimib legaalsete filmide laenutus vaid posti teel, vastavalt valitud andmekandjale.

E-mail: video[ät]usk.ee

Anonüümsetele E-mailidele me ei vasta! E-mailis märgi ära, nimi kogudus kus käid, mida teed ja mille jaoks sul on filme vaja!

=======================================================

TOETA MEIE TÖÖD

Eesti kristlased on kuidagi vanast ajast harjunud tasuta saama. Aga tasuta lõunaid ei ole olemas, seda mis iganes rindelõigul ja viinamäe serval. Keegi on näinud vaeva ja inesteerinud oma aja, oskuse ja pühendanud, et sinuni tuua see info ja võimalused. Kui sulle antakse, siis anna vastu.

Sellised teenimistööd saavad tegutseda vaid tänu partneritele ja toetajatele! Video töötlus on kaasaegses meedias, kõige aeganõudvam ja resursse nõudvam haru. Keegi on külvanud palju tunde, selleks et need asjad oleks siin. Oled saanud õnnistada nende filmide läbi, siis kindlasti õnnista vastu – tagasi, toeta seda tööd.

Hakka meie palvepartneriks. Iga päev vaatavad kümned ja sajad inimesed meie lehtedel kristlikke lühifilme. Palveta et evangeeliumi seeme ei tule tühjalt tagasi ja see kannab vilja. Oleme juba kuulnud mitmeid tunnistusi ja tagasisidet, et lühifilmid puudutasid kedagi ja andsid tõuke Jumalat veel enam otsima. Lähitulevikus plaanime sihikule võtta evangeelse sisuga lühifilmide tõlkimise, abordi teemalised lühifilmid ja toota ise eesti keelse kristliku muusikaga fläsh presentatsioone – inspireerivaid lühifilme.

Meie visiooniks on lisaks kristlike filmide tutvustamise jms. “hea teada” info edastamisele külvata evangeeliumi seemet tuhandetele läbi kristlike filmide.

Hetkel vajame oma edasise arengu jaoks:

 • Kaasaegset ja kiiret multimeedia sülearvutit. Eelarve 800 EUR
 • Multimeedia projektorit ehk videokahurit. Eelarve 1000 EUR
 • Stuudiomikrofon. Eelarve 200 EUR
 • Mikserpult. Eelarve 300 EUR

Kui soovid meie tööd aidata, panustada ning õnnistada, siis võta meiega ühendust saadame vajalikud andmed ja rekvisiidid.

Mõned imestavad, et miks meie videolevis ei ole kristlikke filme jms. Samuti on meilt küsitud et miks me ei müü neid filme jms. NB! Me ei tegele piraatlusega ega originaalfilmide kopeerimisega! Paljundame vaid üldiseks kasutamiseks mõeldud kristlikkeevangeelseid filme ja õpetusseeriaid. Aga näiteks 1,5 tunnise kaasaegse kinoversioonis kristliku filmi maaletoomine, tõlkekulud ja siis kopeerimise kulud on umbes 60 000 – 200 000 EEK Seega kui ei ole turgu siis ei ole sellel mõtet ja kes paneb selle alla oma raha?

Rahvusvahelised annetajad saavad nüüdseks meid õnnistada läbi PayPal makse. Kui tekib soov, siis andke meile teada, saadame teile vajaminevad andmed!

Täname lahkete annetajate eest, kellede abiga on osad filmid ka ostetud.

=======================================================

VIITED – LINKS

Kristlikud filmilehed mujalt maailmast

Varia filmiviited

=======================================================

Copyright © 2001 – 2015 Truth Films – kristlikud filmid. Web and hosting by KristlikMeedia