Postituste ajalugu kategoorias ‘KRISTLANE – kristlik elu’

Raskused taevamatkal

Lisatud 08.02.2016 kategooriasse KRISTLANE - kristlik elu | Pole kommentaari »

raskused-katsumused-kritlik-elu-usutee-usumatk-rannak

RASKUSED ELUS – KATSUMUSED USUTEEL – KANNATUSED MAISES ELUS. Oleme harjunud nägema vaid ilusaid pilte lõvidest ning mõnele linnapreilile võib tekkida ettekujutus, neist kui siidikinnas-ninnu-nännu kiisudest.

Loe tervet postitust

Jumala kaitse ja abi

Lisatud 03.02.2016 kategooriasse KRISTLANE - kristlik elu | Pole kommentaari »

Jumala-kaitse-abi

Kas oled vahel mõelnud, et kas Noa tundis ka ennast vahel kehvasti või lollisti, et teeb seda kõike mida Jumal käskis – suur osa sellest nö. “usus sõnakuulelikkus” ehk selle tulem on näha alles mingi aja jooksul.

Loe tervet postitust

Hasartmängud ja Piibel

Lisatud 03.06.2012 kategooriasse KRISTLANE - kristlik elu, RAHAASJAD - finantsid | Pole kommentaari »

MIDA PIIBEL ÜTLEB HASARTMÄNGUDE KOHTA? KASVAV HASARTMÄNGUDE SÕLTUVUS. Uuringud näitavad, et loteriid on lemmikuks legaalseks hasartmänguks teismeliste keskel. Statistika järgi iga seitsmest üks, kes mängib, saab sõltlaseks. Kuid teismelised pole ainsad, kes on mõjutatud. 10 täiskasvanust 1, kes mängib hasartmänge, saab samuti sõltlaseks.

Loe tervet postitust

Kaitstes end pettuste eest

Lisatud 22.04.2010 kategooriasse KRISTLANE - kristlik elu, VAIMUMAAILM - meelevald | Pole kommentaari »

Kaitstes end pettuste eest. Siin need siis on. Kõige levinumad pettuse vormid, mida kasutab sinu hingevaenlane. Kas mõni vale tundub sulle ka kuidagi tuttavana? Kui Saatan ei suuda sind petta neis alades, siis sa oled sulgenud need uksed needmisele ja surmale. Istuta see tõde kindlalt oma südamesse. Püsides vabana pettustest, on sinu võti võidukasse ellu. Kui Saatan ei saa sind petta, siis ei saa ka võita.

Loe tervet postitust

Esimesed sammud usuteel: vali raamatuid!

Lisatud 10.09.2009 kategooriasse KRISTLANE - kristlik elu, PÖÖRDUMINE - saa päästetud | Pole kommentaari »

Esimesed_sammud_vali_raamatuid_

Mida tähendab olla kristlane ja mis on usuelu? Mis on usuelu esimesed sammud, millest räägib Piibel? Ma palvetasin ja võtsin vastu Jeesuse oma elu Päästjaks, mida ma nüüd tegema pean? Toome teieni usuelu esimesed küsimused ja vastused. Need on väga olulised esimesed sammud sinu usuelus! Võta aega ja uuri koos meiega Jumala Sõna.

Loe tervet postitust

Sinus on Peidetud varandus

Lisatud 13.07.2003 kategooriasse KRISTLANE - kristlik elu | Pole kommentaari »

2.Korintose 4:6,7 – Meil on see suur aare saviriistades… Kõige suurem varanduste matmispaik, ei ole Saudi Araabia naftaväljad, Lõuna-Aafrika deemandi kaevandused, Balkani uraanileiukohad, vaid surnuaed – sest seal on maetud mulla alla kirjutamata raamatud, loomata heliteosed, jutlustamata jutlused, alustamata kogudused, unistused, mis kunagi ei ole täitunud….

Loe tervet postitust