Postituste ajalugu kategoorias ‘WARIA – vaba teema’

Dr Jack Willke

Lisatud 05.03.2013 kategooriasse WARIA - vaba teema | Pole kommentaari »

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Dr Jack Willke
Life Issues Institute’i president

 

MIS ON VALESTI OLÜMPIAMÄNGUDEGA

Lisatud 12.08.2012 kategooriasse WARIA - vaba teema | Pole kommentaari »

MIS ON VALESTI OLÜMPIAMÄNGUDEGA? Me kõik oleme uhked, kui meie maa sportlased võidavad ja me austame neid eriliselt. Me tunneme sügavat rahvuslikku uhkust ja oleme täielikult „vennastunud“, kui meie sportlane võidab suurtel mängudel medali. Ja neid hetki, kus me saame ise olümpiamängudel kohapeal viibida, peame me ainulaadseks ja kordumatuks tähtsündmuseks oma elus.

Loe tervet postitust

Kristlik muusika – SOODSALT!

Lisatud 11.03.2012 kategooriasse WARIA - vaba teema | Pole kommentaari »

Kristlikud-plaadid-kristlik-muusika-cd

Hea uudis on see, et lähiajal on muusikasõpradel võimalus leida soodsa hinnaga plaate kristlikust raamatupoest LOGOS. Müüki tuleb erinevaid kristlikke CD-sid ülisoodsate hindadega.

Loe tervet postitust

Eestpalvesoovid 2011

Lisatud 01.01.2011 kategooriasse WARIA - vaba teema | 3 kommentaari »

Saada - Palvesoov - Eestpalve

====================================================

NB! Eestpalvete lisamisel lisa eesnimi või soovi korral võid jääda anonüümseks, kasutada vaid hüüdnime n. alias: mees28 või abikaasa. E-maili pead ka kahjuks sisestama kuid seda ei kuvata teistele ega edastata kolmandatele isikutele ega sellele ei hakata saatma spämmi vms.

====================================================

Kõik sisestatud eestpalved – palvesoovid vaadatakse moderaatori poolt üle ning kui need kattuvad meie kodulehe kristliku põhimõtetega ja selle kodulehe kodukorraga, siis need ka lisatakse!

Head sisestamist …

Hello world!

Lisatud 17.12.2009 kategooriasse WARIA - vaba teema | Pole kommentaari »

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!

Võimlemisharjutusi raseduse ajaks

Lisatud 23.07.2009 kategooriasse WARIA - vaba teema | Pole kommentaari »

Võimlemisharjutusi raseduse ajaks. Rasedus on imeline kogemus, kuigi samas aeg, millal sa võid olla tundlikum valu suhtes. Sel põhjusel on vaja end liigutada; mitte ainult sinu, vaid ka beebi tervise huvides. Kahe eest võimlemine teenib sinu sees toimuvate muutustega paremini kohanemise eesmärki. Nii on sul rohkem energiat ja sa tunned vähem ebamugavust ja väsimust, harjutused muudavad kergemaks sünnituse ning sünnijärgse toibumise.

Loe tervet postitust